Superdry SS17 – sportovní kolekce, která by vám ve skříni neměla chybět!

Běhej. Jezdi na kole. Skákej.

Pokud miluješ fitness nebo si jen prostě užíváš pohyb a nošení sportovního oblečení, pak nehledej dál. Právě jsi totiž našel to pravé oblečení, které ti bude parťákem v jakékoli situaci, do které tě tvá dobrodružná povaha dostane. Jedná se o sportovní kolekci, která spatřila světlo světa na nedávné módní přehlídce v Londýně a okamžitě se zalíbila. Sportovní kolekce značky Superdry SS17 se prostě povedla a proto by vám ve skříni neměla chybět!

 

Superdry LCM
www.superdry.com/

Na své si přijdou jak milovníci cyklistiky a horské turistiky, tak i zapřísáhlí jogíni či atleti. Značka Superdry totiž nabízí všechny možné i nemožné kousky oblečení, které jsou pro sportovce základním kamenem. A tak se můžete kochat nad výběrem stylových mikin, do detailu propracovaných sportovních triček, volných kalhot pro lenošení či kompresních legín, které nenechají žádnou slečnu na pochybách, že máte na módu svůj názor, který se nebojíte dát světu najevo.

ss17 superdry       Superdry LCM

Zajímavostí pro vás může být fakt, že značka Superdry prodává již ve 189 zemích a vypadá to, že její obliba u spotřebitelů i nadále poroste.

SS17

Neustále se snaží nacházet nové cesty k ještě lepším materiálům i střihům. Zaručeně tedy budete při sportu v suchu a pohodlí. Což ocení určitě každý z vás. Je zárukou svěžího a neokoukaného stylu, který vám bude lichotit a jenž je navíc funkční – najdete zde jak přírodní zemité tóny, tak i módní potisky, stínování a temnější barvy. Dávají si zde záležet především na detailech a tak je téměř pravidlem, že se na každém oblečení skrývá tu kapsička, tu poutko, skrytý zip či reflexní nášivka…

ss17 .            superdry

Je to styl a funkčnost, který jde ruku v ruce s příznivou cenou každého kusu. Oblečení značky Superdry má tak našlápnuto k tomu, stát se globální lifestyle značkou, která pokukuje po otevírání dalších kamenných prodejen napříč světem.

Pokud tedy stále váháte nad tím, zda do toho nově otevřeného fitka zajít či nikoli, otočte se a běžte si koupit permanentku – s touto kolekcí vám totiž cvičení půjde skoro samo.

 

Kateřina

Nadšená cestovatelka, volnomyšlenkářka a milovnice bjj, která sní o dalším dobrodružství. A pokud zrovna nepíše nebo nechodí po horách s batohem na zádech, (nebo se neválí po tatami) tak se s dobrou knihou ráda zavrtá pod peřinu...

Bez komentáře

Přidejte komentář

Váš e-mail nebude nikde publikován.

Můžete použít tyto HTML tagy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>