4 roky pánských hodinek Swarovski

Pokud jste si dodnes mysleli, že značka Swarovski je určená pouze pro ženy, které se v odrazech třpytivých krystalů budou blyštit, jako by byly součástí samotného šperku, pak jste na omylu. Pár kamínků navíc si totiž mohou dovolit i muži.

deborahkbates / Pixabay

Pánské hodinky 2012

V roce 2010 přišla na svět nová kolekce šperků Swarovski, která již konečně nepatřila pouze ženám, ale i mužům. Díky sklizeným úspěchům se značka rozhodla vytvořit i vlastní pánské hodinky, které vznikly ve spolupráci se světově uznávaným švýcarským hodinářstvím, a dostaly tak hned několik důvodů k předpokládanému úspěchu. Spojením precizních a především přesných švýcarských strojků a neotřelého svěžího a moderního designu Swarovski se vytvořil výrobek a módní doplněk, který je perfektním dárkem pro muže každého věku. Výroba navíc vznikla pod dohledem Nathalie Colin a nejvýznamnějším modelem se stal pravděpodobně Piazza Grande, který existuje hned ve dvou verzích, a to s automatickým strojkem, ale i quartzovým.

Alexas_Fotos / Pixabay

První uvedení na trh

Už tomu jsou 4 roky, co v březnu 2012 proběhl basilejský veletrh, na kterém byly představeny historicky první náramkové hodinky určené především mužské společnosti. Vše se odehrálo v samotném stánku slavné značky, která celému veletrhu dominovala nevídanou honosností. Stánek byl zaměřen na již samotný dekor, který návštěvníky, ale i kolemjdoucí vítal 16 000 krystaly. Na úžasnou dekoraci, která pro tuto značku nemohla být typičtější, a skvělý marketingový tah v jednom pak bylo spotřebováno více než půl tuny surového křišťálu.

Hodinky Swarovski jsou perfektním dárkem pro muže.

Pánské hodinky Swarovski dnes

Swarovski je společnost s více než stoletou tradicí a navíc i s českými kořeny. Význam ve světě má především díky pravděpodobně nejpreciznějšímu opracování nejrůznějších krystalů, a proto se nelze divit, že lehkou blyštivost přidal i do pánských hodinek. Letošními trendy je především zdobení ciferníku nejrůznějšími kamínky, a proto by bylo hříchem, kdyby se něco jako značka Swarovski, která je tímto stylem proslulá, nepřidala.

A jaký názor máte na pánské hodinky Swarovski vy? Přijdou vám vkusné anebo až moc přeblýskané?

 

Bez komentáře

Přidejte komentář

Váš e-mail nebude nikde publikován.

Můžete použít tyto HTML tagy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>