Zegna – pro sportovce s duší cestovatele

Podzim.

zegna5

Ano, už je to tady. Nastal čas, kdy je třeba dát sbohem holkám v bikinách, polehávání u řeky a horkým ránům. Nicméně nezoufejte, protože i když to může znít chmurně, tak i podzim má svá pozitiva. Je to totiž doba barevného listí, teplých odstínů a především nových módních kolekcí. A právě na jednu z nich se dnes podíváme. Jedná se o kolekci podzim/zima 2016 od značky Zegna, která je jako stvořená pro sportovce s duší cestovatele.

 

Pokud máte rádi sportovní eleganci, určitě vám touto kolekcí udělám radost. Je totiž jako stvořená pro někoho, kdo chce ráno uzavírat miliónové obchody a večer nasednout do letadla a odletět na druhý konec zeměkoule. V tomhle oblečení vám to určitě půjde jedna báseň, protože je extra pohodlné a zároveň nesmírně šik.

zegna3     zegna8

 

V čem je to tajemství?

A co je na něm tak skvělého, že si ji žádný cestovatel nemá nechat ujít? Tajemství je v jednoduchosti. Značka Zegna si totiž dává záležet na kvalitě materiálu a především na střihu, který hraje prim. 

zegna9     zegna7

Celá kolekce je inspirovaná nesmrtelnou klasikou a tak zde nechybí stylová sáčka, designová trička s minimalistickými potisky, kožené polobotky či originální svetry s kulatým výstřihem.

zegna6     zegna4

Rebelové pak určitě zajásají nad koženými bundami, se kterými dozajista oslní nejednu dámu v nesnázích. 

Paleta barev

zegna     zegna2

Co se týče barevné škály, tak Zegna sází spíše na klasiku. A to – nekonečná záplava různých odstínů šedé, kobaltově modré, temně zelené či olivové a hnědé. Drží se tedy doslova „při zemi“. Zemité tóny však většině mužů velmi svědčí a tak není třeba klesat na mysli.

Myslím, že tato kolekce si rozhodně  zaslouží pozornost. Už jen z toho důvodu, že my ženy máme rády upravené muže, kteří ví, co chtějí a nebojí si o to říct …

… nebo to ukázat 😉 

Fotografie byly s dovolením převzaty z oficiálních webových stránek:

ZDE

 

Kateřina

Nadšená cestovatelka, volnomyšlenkářka a milovnice bjj, která sní o dalším dobrodružství. A pokud zrovna nepíše nebo nechodí po horách s batohem na zádech, (nebo se neválí po tatami) tak se s dobrou knihou ráda zavrtá pod peřinu...

Bez komentáře

Přidejte komentář

Váš e-mail nebude nikde publikován.

Můžete použít tyto HTML tagy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>