Inspirativní kopanec pro milovníky Instagramu

Je až nemožné ignorovat všudypřítomnost sociálních sítí. A je téměř nemožné ignorovat sílu Instagramu. Žijeme v docela uspěchané době. V době, kdy se na nás ze všech stran valí až neskutečné množství informací každý den. A možná to je jeden z důvodů, proč tak toužíme po odpočinku a fotografie se staly tak populární. Přece jen fotografie stále vydá za tisíc slov. I když realita bývá většinou krapet jiná. Zachycený okamžik totiž nikdy neobsáhne pravou podstatu. To, co bylo ještě před pár minutami skutečné, už totiž dávno zapadlo v minulosti. I tak však mají fotografie stále tu sílu upoutat. Jejich kouzlo náš často dokáže chytit a nepustit. Proč se tedy nenechat pohltit něčím, co nás může i inspirovat? Proto jsme si pro milovníky Instagramu připravili malý seznam lidí, kteří vám poskytnou pořádný inspirativní kopanec.

Jonathan Daniel Pryce

jonathan-daniel-pryce

Můžete na něj narazit především pod jménem Garcon Jon. Toto jméno vzniklo při práci na projektu Les Garcons de Glasgow, což je blog ovlivněný street stylem. Tenhle projekt však Jon uklidil do pozadí, kvůli něčemu, co nás právě v tuto chvíli zajímá o něco víc – módě.

Jon je totiž vášnivý fotograf, který tímto svým uměleckým vyjádřením zachycuje, jak se oblékají muži napříč celým světem. Na svém Instagramu se snaží zachytit módu ulice, jedinečné detaily, prchlivé okamžiky všedních dní…

@garconjonjonathan-daniel-pryce4

 

Matthew Zorpas

matthew-zorpas2

matthew-zorpasTenhle vousatý chlapík je prototypem pravého gentlemana. Alespoň takový dojem vytváří jeho Instagram a také jeho osobní blog – The Gentleman Blogger. Jeho outfity jsou promyšlené a dotažené do detailu. On to prostě s módou umí. A tak se není čemu divit, že dokáže zaujmout jak v kvalitních a dobře střižených oblecích, tak i v jednoduchém bavlněném tričku. Vždy to totiž doplní některým stylovým doplňkem, který celý dojem povýší na něco unikátního. Jediná věc, která může některým z vás vadit je to, že téměř na každé druhé fotografii je v pozadí jeho jachta, letadlo, motorka nebo exotický ostrov… Není totiž snadné se s někým takovým ztotožnit.

@matthewzorpas
matthew-zorpas-kv-09matthew-zorpas-kv-32

 

Karlmond Tang

karlmond5

Karlmond Tang alias ‘Mr. Boy’ je stylista, model, bloger a konzultant sociálních médií. Módou doslova žije a jde to na něm znát na první pohled. Dokáže totiž vyjádřit svou osobnost tak nenuceně, jako by nad tím co si obleče, ani nepřemýšlel. Jednou doplní svou kravatu o originální sponu, jindy zase ohrne prošoupané džíny tak, aby  svět mohl žasnout nad jeho barevnými ponožkami a nakonec vše završí jednoduchou košilí, kterou odlišuje nezvyklé barevné provedení látky a knoflíků. Na 23 let je to slušné, co říkáte?

@karlmond

karlmond2karlmond3karlmond4

What My Boyfriend Wore

wmbw4

Říká se, že za každým mužem hledej ženu. V tomhle případě to platí do puntíku přesně. Teda alespoň co se týče oblékání. V hlavní roli je Sergio Ines a jeho partnerka. Ta totiž začala dávat na Instagram fotografie svého (dnes již bývalého) přítele. Konkrétně jeho jedinečného stylu oblékání.

Postupně tak vznikl blog What My Boyfriend Wore. A tento projekt vydržel i poté, co se jejich cesta rozdělila. Jeho účet je takovým dokumentem toho, co každý den nosí a jakým způsobem prezentuje světu kdo je.

 

wmbw23wmbwwmbw2wmbw3

@whatmyboyfriendwore

 

Necháte se inspirovat?

 

Kateřina

Nadšená cestovatelka, volnomyšlenkářka a milovnice bjj, která sní o dalším dobrodružství. A pokud zrovna nepíše nebo nechodí po horách s batohem na zádech, (nebo se neválí po tatami) tak se s dobrou knihou ráda zavrtá pod peřinu...

Bez komentáře

Přidejte komentář

Váš e-mail nebude nikde publikován.

Můžete použít tyto HTML tagy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>