Fenomén nahé jógy. Bude bavit i vás?

Jóga je hitem už pár let Existuje už mnoho let, ale v poslední době je mezi lidmi víc a víc oblíbená. Známe již několik druhů jógy. Teď vám přinášíme další, doslova žhavou novinku. Nahou jógu! Podívejte se na fotky, jak taková nahá jóga vypadá.

Odkud vítr vane

V originále naked yoga, nebo nude yoga je nový trend ve cvičení jógy. Jak název napovídá, jde v podstatě o klasické cvičení jógy s tím hlavním rozdílem, že jsou všichni účastnící nazí.

Tento trend se rozvíjí převážně v USA a Západní evropě, odkud postupně přichází i k nám. I když jde o novinku, její kořeny sahají daleko do historie.

Přednosti nahé jógy

Nahá jóga se ve vlastním cvičení nějak neliší od jógy klasické. Cviky jsou stejné, rozdíl je v tom, že člověk cvičí nahý.

A to je ve výsledku hlavní výhodou a předností tohoto cvičení. Nejen, že se ještě více u cvičení uvolníte, ale budete také konfrontování s vlastním studem, který budete muset překonat.

Skupinově to jde taky

Zvláště to poté vynikne v případě skupinového cvičení. Cvičení nahé jógy vám také umožní nahlížet na své tělo z úplně nových úhlů a postupně ztrácet přirozený ostych.

Na cvičení všech pozic se tak můžete maximálně soustředit a ještě víc se oprostit od všedního světa. Přestože původně toho cvičení pochází z Indie, přibývá kritiků, kteří cvičení nahé jógy zpochybňují a nevidí důvod, proč cvičit jógu bez šatů.

Co vy na to?

Naopak další představitele upozorňují na fakt, že hlavní je, aby se člověk při cvičení cítil příjemně a dokázal se dostatečně uvolnit. To, zda je nahý, nebo ne, nehraje žádnou zásadní roli, informuje o nahé józe web Ocviceni.fitweb.cz.

A co vy? Jdete do toho?

Upřímně

Upřímně… My asi zůstaneme u koukání na tyto fotky.

Ale pokud jste odvážní a hlavně pokud se nestydíte, klidně to zkuste! A dejte nám vědět prostřednictvím Facebooku, jaké to bylo!

instagram-yoga-girl-flexible-body-4instagram-yoga-girl-flexible-body-11instagram-yoga-girl-flexible-body-13instagram-yoga-girl-flexible-body-28instagram-yoga-girl-flexible-body-30instagram-yoga-girl-flexible-body-33instagram-yoga-girl-flexible-body-35instagram-yoga-girl-flexible-body-38instagram-yoga-girl-flexible-body-39instagram-yoga-girl-flexible-body-52

vor

Nade vše miluji svého psa :).

Bez komentáře

Přidejte komentář

Váš e-mail nebude nikde publikován.

Můžete použít tyto HTML tagy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>