GALERIE: Místo podprsenky si ženy zakrývají ňadra rybami

Už jsme vám ukázali spoustu trendů, které momentálně ovládají pláže a přímořská letoviska. Třeba hot dog nožky, pamatujete? Kdo ne!

O co šlo

Máme na mysli focení svých nohou, které na snímku pouze jako nožičky párků vypadají. A kde se takové fotky pořizují? Hlavně na dovolených. Přes nohy by měl být skvostný výhled. A to nejen na vaše nožky, ale i do krajiny. Lidi si nohy tímto způsobem nejčastěji fotí u bazénu a moře. Výhled do modra bývá báječný. Navíc je orámovaný párem sexy dolních končetin.

Co dál

Další sexy peckou, kterou jsme vám na Neomanu ukázali, byly mostíky z bikin. Z toho vám bylo ale horko, co? Ha ha.

Jedná se o snímky focené opět ženou samotnou. Tentokrát ale vleže a s nataženýma nohama. Zabere si prsa, břicho a nožky. Co vznikne? Pokud se jedná o štíhlou slečnu, vznikne něco nádherného. Alespoň podle některých. Ze spodního dílu plavek se totiž udělá most. Odkud kam? No přece z jedné strany boků na druhou. Stručně řečeno, mostík drží na kyčlích.

A teď…

Teď tu máme něco dalšího. O co se jedná? Holky si pro změnu zakrývají prsa rybami. Ano, čtete správně. Rybami! Jak to vypadá v praxi?

Dámy se fotí na jachtách a podobně. Na sobě mají spodní díl plavek, ale vrchní ne. Ale prsa neukazují. Jak to? No právě v tom je ten vtip!

Místo toho, aby na sobě měly vrchní díl plavek, si před ňadry drží rybičky. Jestli je ulovily ony, nebo někdo jiný, to těžko říct. Stejně to ale asi není podstatné, že? Důležité je, že jsou fotky zatraceně sexy. No ne? Podívejte se na sexy baby na fotky. Jsou to kusy, co?

Jsme zvědaví, s čím se holky vytasí příště. Co asi budou fotit tentokrát? Snad ne vy víte co! I když… Vlastně proč ne, že?

rybryb1ryb3ryb4ryb5ryb6ryb7ryb8ryb9ryb10

vor

Nade vše miluji svého psa :).

Bez komentáře

Přidejte komentář

Váš e-mail nebude nikde publikován.

Můžete použít tyto HTML tagy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>