Jaké střihy kalhot jsou aktuálně in

Móda se neustále mění a v některých ohledech bychom ji rozhodně měli následovat. Jaké kalhoty byste rozhodně neměli zapomenout vyvětrat na podzim a zimu 2016 a proč? Co se naopak již nějakou dobu nenosí a ještě hodně dlouho ani nosit nebude? Pánové, berte to jako menší doporučení, výzvu, ale i varování…

Džiny nevyjdou z módy

Džínovina, riflovina anebo denim. I tak by se tato nadčasová látka dala popsat. Původně se mělo jednat o pracovní kalhoty z tužších materiálů, které by něco vydržely. Dnes je nosí v odlehčených a elastických variantách celý svět. Na výběr je dokonce i z nejrůznějších barev nebo dokonce vzorů. Nejvíc cool ale na podzim rozhodně budete s děravými na kolenou.

Džíny snad jako jediné kalhoty nikdy nevyjdou z módy.

Jaká šířka nohavic bude vhodná?

Velké oblibě se budou mít především střihy typu slim neboli nohavice, které se směrem dolů od kolen lehce zužují. Ale pozor! Neměli by připomínat podlíkačky ani elasťáky. Dokonce ani jejich užší variantu, která se označuje jako skinny. Vhodné jsou především pro štíhlé muže. Pro větší pohodlí a ochranu ledvin můžete volit spíše ty se zvýšeným pasem.

Úzké nohavice u kalhot letí.

Roury jsou univerzální

Střih kalhot zvaný straight je pro pánské kalhoty pravděpodobně nejtypičtější. Jedná se o rovné nohavice, které se nezužují a ani nerozšiřují a navíc sluší téměř každému muži.

Unsplash / Pixabay

Co nebrat?

Letos se zkuste vyhnout především maskáčům a kapsáčům. Jsou sice praktické a pohodlné, ale málokdy se dají dobře kombinovat a nepůsobí esteticky.

A jaké kalhoty vytáhnete vy?

Bez komentáře

Přidejte komentář

Váš e-mail nebude nikde publikován.

Můžete použít tyto HTML tagy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>