S Piaget můžete potěšit partnerku i milimetry

Přemýšlíte nad tím, jakými trendy hodinkami potěšíte svou drahou polovičku nejvíce? O dámských hodinkách obvykle nepíšeme, tentokrát ale uděláme výjimku, jelikož může být skvělou inspirací i pro muže. Proč jsou tedy dámské hodinky Piaget skutečně trefou do černého?

Nejtenčí jsou modely Piaget pro ženy.

Proč jsou opravdu jedinečné?

Pravděpodobně doposud nejslavnějším modelem jsou hodinky Piaget Altiplano Skeleton. Od ledna letošního roku jsou totiž držitelem rekordu coby nejtenčí hodinky na světě. Hodinový strojek má na výšku jen pouhých 2,4 mm, což byla ve světě hodinářství doposud nevídaná hodnota, která již na dlouhé roky předem zaručuje originalitu, respekt a také stálost.

wilkernet / Pixabay

Design se zalíbí i mužům

Model Piaget Altiplano Skeleton zcela jisté pochválí i pánové, jelikož design je na pomezí dámského a pánského stylu. Jemné křivky a již na první pohled jednoduchost jasně evokují ženskou něžnost. Černý kožený pásek se vzorem je typický spíše pro modely vhodné pro muže. Ženy ale zcela jistě navíc ocení i fakt, že pouzdro je vyrobeno z bílého zlata o 18cti karátech.

PublicDomainPictures / Pixabay

Ne pro každou ženu

Tyto opravdu luxusní a ojedinělé hodinky svého druhu si pravděpodobně nebude moci dovolit každý. Pokud na to ovšem máte, je dost možné, že na vás stále čekají zbylé modely z limitované edice o 150 kusech v Pařížské ulici v Praze. Vybrat si navíc můžete i z více typů a provedení.

AliceKeyStudio / Pixabay

A jak se prozatím nejtenčí hodinky na světě líbí vám?

Bez komentáře

Přidejte komentář

Váš e-mail nebude nikde publikován.

Můžete použít tyto HTML tagy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>