Šest nejvíc sexy potravin světa

Čokoláda je přírodní afrodiziakum

Určitě všechny tyto potraviny znáte, ale víte, že vám mohou přímo nabudit libido a zlepšit náladu?  Také zvýší vaši energii, pomohou při hubnutí a podpoří funkci imunitního systému.

Chcete-li získat tu správnou náladu nebo dostat na správnou vlnu partnerku, vyzkoušejte následujících šest super sexy potravin:

Kakao
Jedno nejlepších potravin, ať ve formě čokolády nebo syrové, což jistě není žádným překvapením, protože čokoláda je synonymem lásky a romantiky. Kakao obsahuje přírodní chemické látky, které zlepšují náladu, libido, a váš metabolismus. Silně zvyšuje obsah dopaminu v těle, což zvyšuje produkci serotoninu a zlepšuje náladu.

Spirulina
Je to dost možná jedna z nejlepších kosmetických potravin, jaké můžete na trhu najít.  Má vysoký obsah vitamínu B12, jehož má hodně lidí nedostatek, hlavně vegetariáni a vegani. Spirulina je bohatá na železo, vitamin A a chlorofyl, což mimo jiné zvyšuje průtok krve a podporuje imunitní funkce.

Vanilka
Vanilkové lusky pocházejí z orchideje a jsou jedním z nejlepších afrodiziak ze všech potravin. Jejich vůně a chuť přímo zvyšuje libido a zlepšuje náladu.

Mandle
Mandle obsahují vysoké množství zinku, vitamínu E a selenu. Všechny tyto živiny přínosem pro vaše sexuální zdraví . Také jsou bohaté na hořčík, což zvedá náladu a napravuje hormonální rovnováhu v celém těle.

Lněná semínka
Obsahují esenciální mastné kyseliny, jsou bohaté na omega 3 a 6 mastné kyseliny, které zvyšují produkci testosteronu v těle.

Chřest
Je to jedna z nejchutnějších potravin a lze ho připravit na každý způsob, jaký vás napadne, ať už grilovaný, restovaný nebo syrový.
Obsahuje obrovské množství kyseliny listové, která pomáhá při zvyšování produkce histaminu. Histamin je důležitý pro zdravý sexuální apetit.

Bez komentáře

Přidejte komentář

Váš e-mail nebude nikde publikován.

Můžete použít tyto HTML tagy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>