Temporis Gala Awards 2016

Zajímáte se o luxusní a kvalitní hodinky a rádi byste se dozvěděli, jak jednotlivé modely dopadly v prestižních hodinářských soutěžích? Magazín Temporis letos pořádal již 5 ročník prestižní ankety. Nechyběla ani kategorie nejoblíbenějších pánských hodinek.

Již 5. rok magazín Temporis pořádal anketu o nejoblíbenější hodinky.

Oč se jedná

Samotným zakladatelem a také pořadatelem soutěže Temporis Gala Awards je prestižní rumunský magazín Temporis, jehož majitel Dan Vardie, který každoročně a zcela jistě velmi rád sám zasedává v porotě. Letos jej někteří mohli vidět za stolem i s méně či více slavnými jmény jako je např. Philippe Dufour anebo Nicholas Foulkes.

Temporis Gala Awards 2016

Česko také není pozadu

Mezi ctihodnou porotou zasedal i český rodák Jan Lidmaňský, který má své jméno v českém hodinářství. Většina lidí jej má spjata především s pořádáním výstavy 600 let Orloje, kterou si vzal do rukou coby organizátor. Obrovský význam má ale především pro hodinové strojky, u kterých dokáže vyřešit problematiku Tourbillon, která dá zabrat i specialistům v oboru.

annca / Pixabay

Rozhodnutí bylo na ostatních

Třebaže porota nominovala hned 72 modelů, o vítězích takřka nerozhodovala. Přičinit se ale mohl každý, kdo hlasoval prostřednictvím internetu. Hodinky mohly soutěžit o první místo hned ve 12cti kategoriích. Mezi nejoblíbenějšími pánskými se nejlépe umístily Tissot Prestigious. Dámskou kategorii pak zcela ovládly Swatch Goldenall SUOK120.

amigos3d / Pixabay

A co říkáte na výsledky ankety Temporis Gala Awards 2016 vy?

Bez komentáře

Přidejte komentář

Váš e-mail nebude nikde publikován.

Můžete použít tyto HTML tagy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>