Sexy Eva Perkausová na nás vystrčila zadek u špinavé káry

Na začátku roku 2017 se český herec a moderátor Vlasta Korec vypraví na nejtěžší a nejnebezpečnější závod světa Rallye DAKAR. Zkusí si nanečisto projet tuto trasu, která povede přes jížní Ameriku.

Eva přála

Společně s ním bude hltat tisíce kilometrů český, světově uznávaný freestyle motokrosař Libor Podmol: Sešli se na testovacích jízdách nedaleko Prahy a že zkoušky byly hodně dramatické dokazují fotografie. Štěstí na cestu jim přišla popřát, moderátorka Eva Perkausová.

“Neskutečně se těším, bude to dobrodružství se vším všudy na závodě, který je NEJ NEJ ve všech směrech. Světové hvězdy, prvotřídní technika, úžasné exteriéry, pořádný adrenalin,” uvedl natěšený  Vlasta.

Není to poprvé

Vlasta Korec nejede takový závod poprvé a přestože se snaží být maximálně opatrný, minule skončilo jeho auto když nebyl za volantem v dunách na streše: “Bylo to dost nepříjemné. V takových chvílích hlavně myslím na svoje děti a  manželku Magdalénku, která mi nikdy nebrání zažívat takové dobrodružství, ale mám vůči ní špatné svědomí, že rodinu nechávávám samotné doma bez pomoci.”

Moderátorka Eva Perkausová Vlastovi přisla podívat se na jeho vůz a byla dokoce tak odvážná, že si teréňáka sama vyzkoušela. “Byla to moje první zkušenost s rallye a je to úplně něco jiného než jízda po silnici. Mám ráda adrenalin a ten jízda v terénu rozhodně zaručuje. Měla jsem po boku Vlastu Korce a Libora Podmola, kteří jsou oba skvělí řidiči, tak snad jsem je svou jízdou moc nevyděsila”,  sdělila nám Eva svůj pocit z jízdy.

1-vlasta-korec-img_22952-dravec-korec-za-volantem-img_19223-v-korec-a-l-podmol-img_2182akteri-treniku-na-dakar-v-korec-e-perkausova-l-podmol-img_2125eva-je-zdatna-img_2138eva-za-volantemimg_2090symbolicke-vecko-img_1996tezko-na-cvicisti-lehko-na-bojisti-img_2175vzdy-usmevava-e-perkausova-img_2046-orez

(Foto: Barth team media)

vor

Nade vše miluji svého psa :).

Bez komentáře

Přidejte komentář

Váš e-mail nebude nikde publikován.

Můžete použít tyto HTML tagy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>